Sredinom travnja održano je posljednje, četvrto kolo ekipnog matematičkog natjecanja osnovnih i srednjih škola MAT liga. Natjecala su se tri para učenika drugih razreda pod mentorstvom učiteljica Vanje Modrušan i Jasne Franolić, šest parova učenika pod mentorstvom učiteljica Maje Karabaić, Željke Žic Stašić te Josipe Devčić-Sormilić, tri para učenika četvrtih razreda pod mentorstvom učiteljica Margite Justinić i Ane Samblić te jedan par učenika petog razreda pod mentorstvom učiteljice Karmele Vajdoher Žilić. Konačne rezultate nakon svih održanih kola pogledajte u tablici. Na podjeli svjedodžbi svi učenici, sudionici natjecanja, primit će pohvalnice za sudjelovanje, a mentori za vrstan rad s učenicima. Svim sudionicima ovog zanimljivog natjecanja čestitam na hrabrosti i upornosti. Računam na vas u novoj školskoj godini!
Karmela Vajdoher Žilić, povjerenica natjecanja za našu školu Nastavi čitati
