I u ovom polugodištu nastavljamo vrlo uspješnu suradnju s gđom Valentinom Marković, inspektoricom iz MUP-a. Sada je već zaista s punim pravom možemo nazvati našom stručnom suradnicom koja se vrlo rado odaziva na svaki naš poziv. Ovog je puta učenicima od 5. do 8. razreda održala predavanje o elektroničkom nasilju.
Uz prezentaciju i opuštenu komunikaciju i inspektoricom učenici su upoznati na kakve sve vrste nasilja nailazimo na društvenim mrežama i komunikacijskim kanalima, kakve to posljedice ostavlja na žrtvama, kako izgleda odgovorno ponašanje na mreži, ali i kako zakon sankcionira neprimjereno, ponekad i kažnjivo ponašanje.
Ovim putem još jednom zahvaljujemo inspektorici Marković na izdvojenom vremenu i stručnom predavanju koje je okupljenim učenicima bilo razumljivo i poučno.