Upoznajmo kreativne radionice Male staroslavenske akademije

Mala staroslavenska akademija "Dr. Antun Mahnić"Nakon jučerašnjeg prvog dana Male staroslavenske akademije, već puno opušteniji krenuli smo na povijesnu šetnju gradom uz skupno vodstvo učitelja. U Katedrali smo imali prilike poslušati predavanje učitelja Tvrtka Božića Socijalni rad biskupa Mahnića, te predavanja učiteljica Dine Valković i Ane Kirinčić.

Na grobu biskupa Mahnića zapalili smo svijeću. Zatim je slijedila još jedna povijesna šetnja gradom (Vela placa, Krušija, gradske zidine). Nakon razgledavanja Krka iz jedne drugačije povijesne perspektive, pomalo umorni uputili smo se na različite kreativne radionice Male staroslavenske akademije.

S obzirom da slike govore više od tisuću riječi, prepuštamo vas slikama koje prenose samo dio onoga što ćete u petak imati priliku vidjeti na našoj završnoj svečanosti u predvorju Osnovne škole Fran Krsto Frankopan Krk u 18, 00 sati.

Učiteljica hrvatskog jezika Antonia Martinčić

FOTOGALERIJA:

foto: Antonia Martinčić