šk.god.2023./2024.

Javni poziv za prijavu djece školskih obveznika za školsku godinu 2023./24.

Pozivamo roditelje djece koji su školski obveznici za školsku godinu 2023./24. rođene od 1. travnja 2016. godine do 31. ožujka 2017. godine na obvezu utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta radi upisa u prvi razred osnovne škole.

Prema planu upisa djece u prvi razred osnovne škole koje je donio Upravni odjel za odgoj i obrazovanje u Primorsko-goranskoj županiji prijave za upis u prvi razred OŠ „Fran Krsto Frankopan“ Krk bit će omogućene elektronskim putem preko Web stranice škole, http://osnovnaskolakrk.hr klikom na Obrazac prijave za upis u 1. razred OŠ za šk. god. 2023./24. u razdoblju od 23. do 27. siječnja 2023. godine.

Za one roditelje koji nisu u mogućnosti na elektronski način prijaviti dijete omogućit će se od 23. do 27. siječnja 2023. godine od 11,00 sati do 12,00 sati prijava putem telefonskog broja 051/661-946. Prije poziva potrebno je pripremiti OIB djeteta (školskog obveznika) i roditelja te podatke o e-mail adresama roditelja te brojeve telefona/mobitela zbog daljnjeg kontakta.

Prilikom prijava, te razvrstavanja prijavljenih školskih obveznika potrebno je voditi računa o upisnom području pojedine područne škole i matične škole te prijavljenom prebivalištu školskog obveznika.

Upisna područja OŠ „Fran Krsto Frankopan“ Krk su slijedeća:

MŠ Krk  –  Krk, Kornić, Muraj, Lakmartin

PŠ Vrh   – Vrh, Salatići, Kosići, Skrpčići, Pinezići, Bajčići,

Brusići, Linardići, Žgaljići, Milohnići, Brzac, Poljica, Nenadići

PŠ Punat – Punat, Stara Baška, Kornić, Muraj

PŠ Baška – Draga Baška, Jurandvor, Batomalj, Baška

PŠ Vrbnik  – Vrbnik, Risika, Garica, Kampelje

Nakon izvršenih prijava roditelji će biti obaviješteni putem elektronske pošte, koje su naveli u prijavi, o mjestu i terminima za liječnički pregled djeteta te testiranju kod školskog psihologa.

Uz ovu objavu nalaze se dokumenti Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje Primorsko-goranske županije:

Javni poziv za upis u prvi razred osnovne škole za školsku 2023./2024. godinu,

Plan upisa u prvi razred osnovne škole za školsku 2023./2024. godinu,

Informacije vezane uz upis u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2023./2024.