RiS dance centar Ivone Brnelić začarao Krk plesom

Grad Krk i turistička zajednica grada Krka prepoznale su i podržale projekt RiS dance centra Ivone Brnelić pod nazivom “Plesna razglednica Krka” .

Plesači RiS dance centra plesnim su pokretom oživili najistaknutije djelove prekrasnog grada i to sve zauvijek zabilježili snimanjem plesnog videa.

Grad Krk je tako postao pozornica na kojoj su zaplesali RiSovci i svojom energijom začarali grad. Na veliko veselje i polaznici naše škole dio su ovog zanimljivog projekta.

“Plesnu razglednicu Krka” potpisuju :

Redateljica Ivona Brnelić, koreografkinja Ivona Čuturić, snimatelj Mateo Jurčić, asistenti Donika Četa i Adriana Blanuša Lošić. Glavnu plesnu ulogu u videu ima talentirani plesač David Marčelja.

RiS dance centar od prošle sezone djeluje i u gradu Krku i za sve zainteresirane vrši upise od 3.09. Informacije o upisima na 091 4658796.

RiS DANCE CENTAR pod kreativnim vodstvom Ivone Brnelić se u kratkom periodu afirmirao kao jedan od vodećih plesnih studija u Rijeci. RiS iza sebe ima brojne medalje, profesionalne angažmane i prekrasna iskustva stečena plesom. RiS tim sastoji se od iznimno talentiranih koreografa koji svoje znanje nesebično prenose na mlade naraštaje. Od najmlađih (4 god.) do seniora svatko može naći svoje mjesto u našem plesnom svijetu.

Svake godine na veliku radost roditelja i prijatelja RiS predstavlja svoj rad kroz dvije predstave u kojoj su uključeni svi članovi RiSa. Plesni stilovi: MTV, HIP HOP, URBAN FUSION, JAZZ, RiSići (4-6 god.) Želja RiSa je promoviranje plesa i svih radosti koje ples donosi a kroz svoje plesne projekte inspirati druge.

Ivona Brnelić, osnivač i voditelj RiSa ( Biografija)

Nakon diplome plesnog pedagoga “ Laine Theatre Art” koleđa (Uk)ostvaruje uspješnu dugogodišnju  plesnu karijeru surađivajući sa izvođačima: Tina Turner, Cher, Beyonce, Usher, Gwen Stefani, Spice Girls, Backstreet boys, Take That, Boyzone, Pharrell & Nelly…
Nastupajući na svijetskim pozornicama: “Grammy’s”, “Mtv Awards”, “Brit’s Awards”, “Mobo”, “American music awards”, “World music awards” te brojnim revijama NIKE, ADIDAS, REEBOK, CLOTH SHOW LIVE… Nakon 17 godišnje plesne karijere vraća se u Rijeku i osniva RiS dance centar u želji da promovira ples i pruži platformu mladim plesnim talentima i svima onima koji uživaju u plesu i imaju želju napredovati. Kao koreograf radi za turneje Toni Cetinski, Severina, revije ELFS “Cro a porter”, HairStyle news, prezentacije Nissan, Mazda, Citroen 2012/2013 pokreće modni projekt “S>B FASH!ON” u suradnji sa afirmiranim dizajnerom Zigmanom. 2017 pokreće “Fash!on live” muzičko-plesni spektakl u suradnji sa neponovljivom dizajnericom Matijom Vuicom.