Andrinja 2016. – Školski futsal turnir

20161202_133102U petak 2. prosinca u Puntu je održan turnir u futsalu. Već se tradicionalno, u sklopu višednevne proslave mjesnog patrona sv. Andrije, okupljaju učenici viših razreda osnovne škole na školskom igralištu kako bi međusobno odmjerili snage u futsalu.

Ove godine turnir je održan u ponešto izmijenjenim uvjetima – u dvorištu Omladinskog odmarališta Crvenog križa Maribor, privremenog domaćina PŠ Punat. Također, po prvi puta sudionike osam ekipa turnira činili su učenici čak triju škola: OŠ „Fran Krsto Frankopan“, OŠ „Omišalj“ i novoosnovane OŠ iz Dubašnice.

Uz budno oko svojih mentora, učitelja Tjelesne i zdravstvene kulture, i službenog suca, ekipe su bodrili mnogi navijači tokom svih utakmica, a rezultate su statistički pratile tri učenice 8. razreda.

Prvo mjesto osvojila je ekipa iz Krka, domaćini Puntari osvojili su drugo, a učenici iz OŠ „Omišalj“ odnijeli su pehar za treće mjesto. Najboljim igračem proglašen je Diego Žic, učenik 7. razreda iz Punta.

Martina Jurjević

FOTOGALERIJA: