Ekipa iz Krka pobijedila na Županijskom natjecanju iz vjeronauka

Nakon provedenog natjecanja na školskoj razini koje se održalo po matičnim školama naše biskupije, u Osnovnoj školi u Puntu je u petak 22.3.2024. godine održano Županijsko natjecanje iz vjeronauka.

Ovogodišnja tema bila je: Socijalni nauk Crkve. U kategoriji osnovnih škola sudjelovalo je sedam
četveročlanih ekipa iz Malog Lošinja, Novalje, Omišlja, Malinske, Vrbnika, Krka i Vrha, koje su dopratili njihovi mentori, vjeroučitelji.
Vlč. Zvonimir Seršić predstojnik Katehetskog ureda krčke biskupije i voditeljica područne škole u Puntu vjeroučiteljica Martina Jurjević na početku su pozdravili okupljene i poželjeli im uspješno natjecanje.

Prvo mjesto zauzela je ekipa iz Krka u sastavu: Katarina Kosić, Mare Dijanić, Marko Bogović i Blaž Komljenović. Pobjednike zajedno sa njihovom mentoricom vjeroučiteljicom Vesnom Avsec sada očekuje priprema za sudjelovanje na državnom natjecanju koje će se održati u Baški od 22. do 24. travnja.

vjeroučiteljica Vesna