Završna svečanost povodom zatvaranja Državnog natjecanja iz njemačkog jezika

398U srijedu 13. travnja 2016. godine u Osnovnoj školi Fran Krsto Frankopan u Krku održana je završna svečanost povodom zatvaranja Državnog natjecanja iz njemačkog jezika.

Nakon jučerašnjeg dana ispunjenog dojmovima s izleta na otok Košljun, došao je trenutak koji su svi natjecatelji nestrpljivo iščekivali. Naime, bilo je vrijeme za objavu rezultata  natjecanja u poznavanju njemačkog jezika, te proglašenje najuspješnijih učenika.

Voditeljica programa svečanosti bila je učiteljica Milica Žužić. Uvodni dio programa obogatile su učenice drugog i trećeg razreda, članice plesne skupine Povero Keko iz Krka. Nakon kratkog kulturnog programa uslijedila je objava rezultata natjecanja.

Sudionici natjecanja zahvalili su domaćinu Osnovnoj školi Fran Krsto Frankopan u Krku na divnom gostoprimstvu, te su obećali da će nas svakako opet posjetiti. Čestitamo svim sudionicima Državnog natjecanja iz njemačkog jezika, te ih podsjećamo na poznatu izreku koja kaže da nije važno pobijediti već sudjelovati.

 Knjižničarka Antonia Martinčić

FOTOGALERIJA: