Maškare ča mogu maškare

U utorak, 13. veljače posljednjeg dana mesopusta, školsko zvono označilo je početak jednog neobičnog i posebno veselog školskog jutra.Tradicionalno, u našoj školi “pusni torek” ili Mesopust je dan kada u našu školu stignu maškare. Školske klupe zauzeli su indijanci, princeze, mačke, vilenjaci, čarobnjaci,… školom su zavladale maškare! 😆

I ove su  godine posljednji dan maškara učenici 8. razreda priredili lijepu maskiranu zabavu. Bilo je tu plesa, pjesme, zabave i veselja.  kakva bi to škola bili kada ne bi bilo ocjenjivanja i vrednovanja pa je Mesopusni stručni žiri , nagradio one najljepše, najsmješnije maske, kao i one najstrašnije. Maškarana zabava je završila u 11.30 sati te su svi učenici bili ispraćeni na svoje autobuse.

Fotogalerija:

Snimka:

https://www.youtube.com/channel/UCmZlD4UKQGWkTSe9QyTjlGQ

 

 

Foto: Martina Jurjević