Marin Geljić treći na Državnom natjecanju iz njemačkog jezika

Marin Geljić - treći na Državnom natjecanju iz njemačkog jezikaU Osnovnoj školi Sv. Martin na Muri, od 5. do 7. travnja 2017. godine održano je 24. Državno natjecanje iz njemačkog jezika za učenike osnovnih i srednjih škola.

Osnovnu školu “Fran Krsto Frankopan” Krk predstavljao je učenik 8. razreda Marin Geljić u pratnji mentorice Dunje Perhat, prof. i o osvojio izvrsno 3. mjesto!

Ukupno 60 učenika osnovnih i srednjih škola, koji su ostvarili najbolje rezultate na županijskim natjecanjima, natjecalo se u 6 kategorija. Natjecanje je trajalo dva dana i sastojalo se od pisanog dijela – pisanje sastavka te slušanje i razumijevanje čitanjem, te usmenog dijela natjecanja.

Čestitke Marinu i njegovoj mentorici na ovom izvrsnom uspjehu! 🙂