Osmaši sudjelovali na terenskoj nastavi u Vukovaru Dana 26. rujna u 5 h krenuli smo prema Vukovaru. Pridružili su nam se učenici iz PŠ Vrbnik i OŠ “Malinska-Dubašnica” i s njihovim učiteljima Draganom Džekom i Lukom Savinom, te ravnateljicom OŠ “Malinska-Dubašnica” gđom. Nedeljkom Turčić. Nastavi čitati →