Učenici OŠ Vrh pobjednici natjecanja u vjeronauku

Naše učenice 6. razreda Sonja i Marta i učenice 8. razreda Lorena i Nina sudjelovale su u četvrtak, 16.3. na biskupijskom natjecanju Vjeronaučna olimpijada. Devet ekipa osnovnih škola i dvije srednje škole Krčke biskupije susrele su se u PŠ Punat i pokazale najbolje znanje iz ovogodišnje teme o hrvatskim svetištima. Nakon pismenog ispita rezultati su bili tijesni i pet je najboljih ekipa ušlo u drugi krug, igru Milijunak. Sa razlikom od nepunog jednog boda, naša je ekipa Vrh osvojila prvo mjesto! Time su se naše cure plasirale na državno natjecanje u svibnju ove godine u Pregradi. Želimo im uspjeh u daljnjim pripremama i natjecanju! 

Pobjednička ekipa PŠ Vrh
Vjeronaučna olimpijada

https://otok-krk.org/krk/u%C4%8Denici-o%C5%A1-vrh-i-s%C5%A1-iz-krka-pobjednici-natjecanja-u-vjeronauku?fbclid=IwAR03LQNBKyPHrzK2IMOMPOoNfwPwR-48Tio-tq7rNps9yJqcYu_ZihftRkU