Svečano otvorenje rekonstruirane školske zgrade u Baški

POZIVAMO VAS

na otvorenje rekonstruirane zgrade Područne škole Baška s dograđenom školskom sportskom dvoranom koje će se održati u ponedjeljak, 4. rujna 2017. godine s početkom u 11,00 sati.

.

Dragi roditelji, sumještani i ostali prijatelji Škole!
Sretni i ushićeni zbog blizine ovog dugo očekivanog trenutka, pozivamo vas da zajedno obilježimo ovaj svečani događaj, dan kojim započinjemo novu školsku godinu u  školskoj zgradi koja nas ove jeseni prima u sasvim novom i lijepom ruhu!

Učenici i djelatnici OŠ “Fran Krsto Frankopan” Krk, PŠ Baška

Za sve vas, koji ste uz nas sa znatiželjom pratili izgradnju nove škole, te nam na razne načine pružali podršku, otvorit ćemo školska vrata i s ponosom pokazati svoju ljepoticu od utorka, 5. do petka, 8. rujna, u terminu od 13 do 14 sati.

Školska zgrada u Baški prije rekonstrukcije

Postavljanje kamena temeljca

Digitalna slika izgleda nove zgrade i sportske dvorane

Rekonstrukcija školske zgrade i dogradnja sportske dvorane

Školska zgrada nakon rekonstrukcije i dogradnje sportske dvorane