ODRŽANA ZAVRŠNA PRIREDBA PŠ BAŠKA

Sinoć, uoči posljednjeg nastavnog dana, održana je tradicionalna završna priredba PŠ Baška.

Kroz program priredbe vodile su nas osmašice Lana i Azra, a pred dobro raspoloženom publikom svoje su umijeće pjevanja, plesanja i glume s ponosom pokazali učenici mlađih razreda i njihovi kolege petaši.

Sve su točke bile “obgrljene” pjesmama u izvedbi školskoga zbora, koji je ove godine pokazao kako u svom sastavu ima zavidan broj vrlo kvalitetnih solista.

Pred kraj priredbe izvođačima su se na sceni pridružili osmaši. Lorena je u ime razreda pročitala pozdravno pismo, podijelivši s publikom uspomene na prvih osam godina školovanja. Razred se potom uz prigodan poklon zahvalio svojoj razrednici Ivani, a druženje se nastavilo u blagovaonici škole, uz kolače i sokove.

Iako je već tradicija da školske priredbe u Baški popune tribine sportske dvorane, ove se godine broj posjetitelja znatno povećao. Naime, priredbu su posjetili učenici Celjskog doma, koji su zauzeli osamdesetak “podnih sjedišta” u parteru dvorane.

Hvala izvođačima na trudu, hvala publici na predivnoj podršci!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)