Projekt “U svijetu likovnih umjetnika 3”

“U svijetu likovnih umjetnika” je međunarodni projekt koji potiče dječje likovno stvaralaštvo, istraživanje, maštovitost i dječju znatiželju. Cilj projekta bio je upoznati život, rad i djelo pojedinog umjetnika, te samostalno, u skladu s dobi i razvojem ostvariti vlastite likovne uratke, odnosno izražaje temeljene na osobnim dojmovima prikazanog umjetničkog djela.Tijekom projekta, učenici su upoznali sljedeće umjetnike: Wassiliy Kandinsky, Pablo Picasso, Yayoi Kusama, Piet Mondrian, Mirna Sišul, Edo Murtić i Ted Harisson. Projekt se provodio u produženom boravku 1. razreda u sklopu organiziranog slobodnog vremena učenika, a ovim putem vas pozivamo da pogledate našu virtualnu izložbu likovnih radova. 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)