ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO ”FRANKOPAN” I OVE GODINE MEĐU NAJUSPJEŠNIJIMA U ŽUPANIJI

Najuspješnijim školskim sportskim društvima i voditeljima školskih sportskih društava osnovnih i srednjih škola Primorsko-goranske županije uručena su priznanja i prigodne nagrade u srijedu 11. prosinca 2019. u prostoru Hotela Jadran u Rijeci.

Najuspješnije školsko sportsko društvo osnovnih škola je ŠSD Brajda iz OŠ Brajda Rijeka, a srednjih škola ŠSD GAM iz Gimnazije Andrije Mohorovičića Rijeka. Drugi po uspješnosti su ŠSD Frankopan iz OŠ Fran Krsto Frankopan iz Krka i ŠSD Dominik Savio iz Salezijanske klasične gimnazije iz Rijeke. Treći po uspješnosti su ŠSD Kantrida iz OŠ Kantrida iz Rijeke i ŠSD Medicinar iz Medicinske škole iz Rijeke.

Također, uspješno sudjelovanje na Državnom prvenstvu ostvarili su i:

         Leo Brnabić, OŠ Fran Krsto Frankopan, Krk

– judo – dječaci – 5. mjesto

– judo – djevojčice – 7. mjesto

-atletika 5. i 6.razred učenice – 14.mjesto

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *